272016Čer

Vznikla Změna pro Českou Lípu

Po vzoru Liberce vznikla Změna pro Českou Lípu

Chceme vyhrát příští komunální volby a převzít odpovědnost za město,“ předkládá ambiciózní cíl Michal Panáček, stavební historik, známý svou angažovaností v otázkách historické tradice města i odpovědnosti jeho obyvatel, a představitel třetí generace rodiny, která se již od předválečného období vždy aktivně podílela na veřejném životě města. „Nemůže mě nechat chladným, jací lidé a jakým způsobem předstírají, že jsou schopni vést naše město. Proto se chci ještě více aktivně občansky zapojit do dění ve městě a vytvořit tým lidí, kteří se osvědčili ve svých profesích, mají skutečné odborné a manažerské schopnosti, vnitřní zájem a chuť vyvést naše město z bídy, do níž nás poslední politické garnitury na radnici uvrhly.“

 „Vzorem České Lípě je Změna pro Liberec, která předloni komunální volby vyhrála. Změna uspěla i v Jablonci, ale třeba i v Opavě a dalších městech a obcích,doplňuje Jiří Římánek, manažer hnutí Změna, žijící na Českolipsku a podnikající v České Lípě.

„V Liberci a také na krajské úrovni se daří spolupráci hnutí Změna a Strany zelených. Budeme se tímto modelem inspirovat i v České Lípě, takže do příštích voleb zde půjdeme mnohem silnější než dříve,“ řekl Miroslav Hudec, zastupitel města Česká Lípa a Libereckého kraje a člen Strany zelených.

Jan Korytář, předseda hnutí Změna a náměstek libereckého primátora, je tradičně optimistou: „Vyhráli jsme v Liberci, uspějeme i v České Lípě. Děláme totiž občanskou politiku, jinou než zavedené strany.“

 

Kontakty:

Mgr. Jan Korytář, předseda hnutí Změna a náměstek libereckého primátora          776 561 736

Mgr. Michal Panáček, stavební historik a představitel Změny pro Českou Lípu     608 047 366

PhDr. Miroslav Hudec, zastupitel České Lípy a Libereckého kraje                        731 974 177

Mgr. Jiří Římánek, manažer hnutí Změna a kandidát do krajských voleb               777 124 879