• IMG_0702_big

Projektová manažerka, spolumajitelka sociálního podniku Kavárna PředMěstí, předsedkyně občanských sdružení Jeseníky přes hranici a Česká a moravská města, předsedkyně Komise cestovního ruchu města Šumperka.

Klíčové oblasti působení:

  • cestovní ruch
  • regionální rozvoj

Za co bojuji

Zakořeněnost korupčního chování!

Potřebujeme vzdělané vyšetřovatele, kteří budou o krok před těmi, kteří manipulují veřejné zakázky. Není možné, aby politici rozhodovali o utrácení z rozpočtu jakoby to byly jejich vlastní peníze. 

Dát městům jasnou pravomoc vykázat hazard!

Stát musí dát jasná pravidla, jak lze vykázat hazard z konkrétních lokalit nebo celého města. Byznys, který parazituje na nemocných lidech nemá v českých městech co dělat.

Zakázat reklamu cílenou na děti!

Děti jsou velmi snadným cílem marketingových pracovníků. Reklamy na nesmyslné hračky, nezdravé potraviny musí zmizet z dětských časopisů i televizních pořadů. 

Průměrný Čech musí žít zdravěji!

Maximální podpora sportu mezi dětmi, snad i daňové zatížení nezdravých potravin, vykázání cukrovinkových automatů ze základních škol a řada dalších dílčích opatření, která musí zlepšit životní styl dětí a časem i dospělých!

Úplný zákaz kouření v restauracích!

Není pravdou, že zákaz kouření položí restauratéry na lopatky. Přesvědčují mě o tom zkušenosti z jiných evropských zemí i z jedné šumperské restaurace, kde po dlouhých letech v dýmu přišel zákaz od majitele restaurace. Jeho rozhodnutí přineslo zlepšení klientely i zvýšení tržeb.

Úspěšné změny